Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i jako pierwszy otrzymuj informacje o nowościach, oraz promocjach w naszym sklepie!
Submit
Yamaha prezentuje nowe amplitunery – R-N1000A i R-N800A 0
Yamaha prezentuje nowe amplitunery – R-N1000A i R-N800A
R-N800A i R-N1000 – doskonale wyposażone amplitunery stereofoniczne.
 
Nowe amplitunery stereo Yamaha – modele R-N1000A i R-N800A – zostały wyposażone w funkcje dostosowane do ery streamingu i gwarantują wysokiej jakości brzmienie. Bazują na rozwiązaniach opracowanych na potrzeby modelu R-N2000A, który pojawił się na rynku w ubiegłym roku. Nowe model nawiązują do tego topowego stereofonicznego amplitunera sieciowego także pod względem jakości wykonania i stylistyki wykończenia, a jednocześnie doskonale uzupełniają portfolio komponentów stereo japońskiego producenta.
 
 
 
Zarówno model R-N1000A, jak i R-N800A pozwalają na słuchanie muzyki z takich serwisów strumieniowych jak np. Spotify, Amazon Music czy Apple Music. Dzięki temu użytkownik może korzystać z materiałów wysokiej jakości, w tym zapisanych przy użyciu bezstratnych formatów audio.
 
Nowe amplitunery stereo są ponadto kompatybilne z Apple AirPlay 2, a także systemem multiroom MusicCast. Dzięki temu amplituner może w ramach tego rozwiązania współpracować z innymi kompatybilnymi urządzeniami, a użytkownik może cieszyć się muzyką odtwarzaną w dowolnym miejscu w domu.
 
Wśród dostępnych funkcji nie zabrakło również wsparcia dla autorskiego systemu automatycznej kalibracji akustyki firmy Yamaha, czyli YPAOTM (Yamaha Parametric Room Acoustic Optimiser). Na podstawie danych zebranych podczas pomiarów kalibracyjnych system YPAOTM automatycznie reguluje parametry dźwięku, aby zapewnić idealne brzmienie w odniesieniu do warunków akustycznych, jakie panują w pomieszczeniu. Dzięki temu zwykła przestrzeń mieszkalna jest przekształcana w idealne środowisko odsłuchowe.
 
 
Podstawowe różnice między modelem R-N1000A i R-N800A można zauważyć porównując m.in. dostępne złącza. Amplituner R-N1000A w odróżnieniu od swojego „mniejszego” odpowiednika został wyposażony dodatkowo w złącze HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC). Pozwala to na wygodne podłączenie telewizora kablem HDMI i sterowanie podstawowymi parametrami odtwarzania za pomocą pilota do TV. Podstawa obudowy amplitunera R-N1000A została dodatkowo wzmocniona, m.in. przez zastosowanie solidnej płyty tłumiącej niepożądane wibracje.
 
 
Dokładna data, kiedy dostępne będą te nowo zaprezentowane modele Yamahy nie jest jeszcze znana.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl