Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i jako pierwszy otrzymuj informacje o nowościach, oraz promocjach w naszym sklepie!
Submit

JBL

Misją firmy jest dostarczanie najwyższej klasy urządzeń elektroakustycznych, które na świecie od dziesiątek lat są symbolem najwyższej jakości i stanowią źródło inspiracji dla rozwoju przemysłu audio.
 
Firma powstała we wrześniu 1997 roku. Działania operacyjne rozpoczęliśmy w styczniu 1998 roku, jako wyłączny i autoryzowany dystrybutor produktów firm JBL Car Audio oraz Infinity Car Audio. Marki te były w owym czasie praktycznie nieznane w Polsce. Jako nasz wielki sukces poczytujemy ich skuteczne wprowadzenie na nasz rynek i stanie się jego liderem. Nasza konsekwentna i ustawiczna praca na arenie sprzętu car audio zaowocowała przekazaniem w nasze ręce dystrybucji również produktów home, na które składały się marki JBL Home Audio, Infinity Home Audio i Harman Kardon Home Audio. Fakt ten nastąpił w listopadzie 2001 roku, od tego też czasu datuje się nowy rozdział w historii naszej firmy jako wyłącznego przedstawiciela w Polsce marek skupionych w ramach grupy Harman Consumer International. W roku 2004 rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty Harman Multimedia - najwyższej jakości produkty multimedialne marek JBL i Harman Kardon.

Harman Consumer Group International (HCGI) to wiodący projektant, producent i dystrybutor szerokiej gamy głośników hi-fi oraz komponentów audio video, a także systemów multimedialnych do zastosowania w domu i samochodzie oraz przy komputerze. Do grupy HCI należą między innymi marki: JBL, Infinity oraz Harman Kardon.

HCI to część Harman International Industries, Inc. Harman International, wiodącego producenta wysokiej jakości produktów audio i video na rynek konsumencki i profesjonalny (Revel, Audio Access, Lexicon, Mark Levinson, Madrigal Imaging, Proceed, Amek, Becker, BSS, Crown International, Custom Central, DBX, DIGITECH, DOD, Harman Multimedia, JBL PRO, Soundcraft, Spirit by Soundcraft, Studer).

Ponieważ jesteśmy częścią wielkiego światowego koncernu, który aktywny jest także na polu sprzętu profesjonalnego, mamy do zaoferowania prawdziwie istotne i legendarne marki JBL, Infinity i Harman Kardon.
Kolumna centralna JBL STAGE A125C - czarne Kolumna centralna JBL STAGE A125C - czarne
Producent: JBL
Cena:

1 379,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kolumna centralna JBL STAGE A135C - czarna Kolumna centralna JBL STAGE A135C - czarna
Producent: JBL
Cena:

1 329,00 zł

szt.
zobacz więcej
Subwoofer aktywny JBL STAGE A120P - czarny Subwoofer aktywny JBL STAGE A120P - czarny
Producent: JBL
Cena:

1 890,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw kolumn 5.0 JBL Stage A170 A120 A135C Zestaw kolumn 5.0 JBL Stage A170 A120 A135C
Producent: JBL
Cena:

4 749,00 zł

zestaw
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl