Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail i jako pierwszy otrzymuj informacje o nowościach, oraz promocjach w naszym sklepie!
Submit

Rok 1946 jest początkiem tworzenia czegoś wielkiego. W małej szopie w Hope w Arkansas Paul Wilbur Klipsch, inżynier, geniusz i indywidualista zaprojektował i ręcznie zbudował legendarny głośnik Klipschorn®. Celem nadrzędnym jego projektu było przeniesienie na możliwie najwyższym poziomie muzyki do swojego salonu.
W tym samym roku zarejestrował nazwę Klipsch & Associates i kontynuował ręczną produkcję głośników tubowych. Pierwszego pracownika zatrudnił dwa lata później. Wspomniana szopa w Hope jest aktualnie pełnowartościową linią produkcyjną, natomiast siedziba firmy przeniesiona została do Indianapolis w stanie Indiana. Już po kilku latach działalności wyjątkowa jakość głośników znana była w najodleglejszych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Paul Wilbur Klipsch Stworzył technologię, która miała wpływ na całe pokolenie entuzjastów dobrego brzmienia. Założyciel firmy czynnie uczestniczył w pracach firmy, aż do roku 2000. Zmarł w 2002 roku wieku 98 lat.

Dziś Firma Klipsch to wiodący producent kolumn do użytku domowego i profesjonalnego, słuchawek czy aktywnych głośników w tym również tych z modułem bluetooth. Niezmiennie znakiem rozpoznawczym  amerykańskiego producenta jest głośnik tubowy, uznawanych przez wielu za jeden z najlepszych na świecie. Bardzo szeroka oferta kierowana jest dla pasjonatów dobrego dźwięku i audiofilii. Jest dla tych o zróżnicowanych potrzebach, swoim stylu życia, mniej lub bardziej zasobnym portfelu. Klipsch dostrzega zmiany preferencji i trendów na rynku audio. Dostosowuję się - jednocześnie czerpiąc z bogatej przeszłości. Wszystko to składa się na wielkość marki Klipsch.

Klipsch

 Subwoofer aktywny Klipsch R-12SW Subwoofer aktywny Klipsch R-12SW
Producent: Klipsch
Cena: 1 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolmna centralna Klipsch RP-404C Kolmna centralna Klipsch RP-404C
Producent: Klipsch
Cena: 2 549,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolumna centralna Klipsch R-34C Kolumna centralna Klipsch R-34C
Producent: Klipsch
Cena: 1 418,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl